Robert Lewandowski w kampanii Vistula na jesień 2016

Robert Lewandowski w kampanii Vistula na jesień 2016

lewandowski_vistula

Robert Lewandowski jest obecnie jednym z najsłynniejszych Polaków na świecie. Doskonała forma na piłkarskim boisku przekłada się na zainteresowanie różnych marek, które w osobie piłkarza widzą twarz kampanii reklamowej. Robert Lewandowski regularnie promuje usługi i produkty, np. T-Mobile, Head & Shoulders. W ostatnim czasie przedłużył kontrakt z marką Vistula.

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej wystąpił w roli modela podczas sesji zdjęciowej, jaką organizowano na ulicach Warszawy na potrzeby najnowszej kampanii marki Vistula. Efekty pracy posłużą do promocji kolekcji jesień-zima 2016/17. To nie pierwszy raz, gdy Lewandowski promuje garnitury Vistuli. Pojawił się w ostatniej kampanii dotyczącej kolekcji wiosna-lato 2016. Poza sesją zdjęciową nakręcono również spot telewizyjny. Wszystko było utrzymywane w eleganckiej konwencji agenta 007. Natomiast w czasie Euro 2016 cała polska reprezentacja w piłce nożnej, z Lewandowskim na czele, wzięła udział w kampanii promocyjnej. Piłkarze dla odmiany zaprezentowali się w eleganckich garniturach, zwracając silną uwagę odbiorców.

Marka Vistula kontynuuje współpracę z Lewandowskim, dlatego wystąpił on przed obiektywem Mateusza Stankiewicza w wielu stylizacjach. Klasyczne zestawy przeplatały się z nietypowymi kraciastymi garniturami czy smokingową marynarką z weluru. Jesienny look dopełnił wełniany płaszcz. Ze względu na wybór piłkarza na twarz marki pojawiły się również sportowe stylizacje, czyli m.in. flanelowe kraciaste koszule, skórzana pikowana kurtka, skórzana torba oraz czarne jeansy.  Vistula stawia na wysoką jakość tkanin i stonowaną gamę barw, którą przełamują za pomocą nadruków i żakardowych wzorów. Dzięki temu powstała nietypowa kolekcja dla eleganckiego i jednocześnie bardzo aktywnego mężczyzny, który poszukuje dobrej jakości. Takie przesłanie ma nieść właśnie obecność Robert Lewandowskiego w kampanii promocyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.