Nietypowa kampania promująca serial „Wednesday”

Na platformie Netflix rekordy popularności bije serial „Wednesday” opowiadający o córce słynnego małżeństwa Addamsów — Mortici i Gomeza, która za sprawą specyficznego charakteru nieustannie angażuje się w różne, trudne sytuacje. Warto też wspomnieć, że serial zadebiutował na Netfliksie 23 listopada i w ciągu pierwszy kilku dni był oglądany przez 341 milionów godzin, czyli niemal non […]

Czytaj dalej

Żabka zmienia swoje hasło reklamowe. Od teraz „uwalnia czas”

Po siedmiu latach sieć sklepów Żabka zdecydowała się na zmianę swojego hasła reklamowego, z którym dotychczas kojarzyli ją klienci. Wcześniej Żabka była promowana jako „Mały, wielki sklep”. Natomiast teraz jej hasłem przewodnim jest „Uwolnij swój czas”. To zmiana z komunikacji produktowej na taką skoncentrowaną bezpośrednio na kliencie.

Czytaj dalej

Bezpieczeństwo na hulajnogach – kampania Bolta

Popularność elektrycznych hulajnóg w ciąg ostatnich kilkunastu miesięcy bardzo się zwiększyła. Ich widok na ulicach już nikogo nie dziwi. Duży wpływ na tę sytuację miały firmy świadczące usługi przewozowe, które w swoich aplikacjach posiadają możliwość najmu jednośladu. Prosty sposób na poruszanie się po mieście, bez korków i bez wysiłku szybko znalazł rzeszę fanów. Najemca płaci […]

Czytaj dalej

Mural marki Tous w centrum Warszawy

W centrum Warszawy zaprezentowano imponujący mural, będący częścią wiosennej kampanii reklamowej biżuterii marki Tous. Prestiżowa lokalizacja i imponujący rozmiar mają przyciągnąć uwagę odbiorców. Nośnik Braughman Group Media znajduje się w samym centrum Warszawy, dokładnie u zbiegu ulic Emilii Plater i Świętokrzyskiej, gdzie każdego dnia setki tysięcy mieszkańców Warszawy zmierza do pracy, a turyści spacerują w […]

Czytaj dalej

Smok ostrzega przed smogiem – kampania w Warszawie

Powietrze w Polsce jest coraz gorszej jakości. Wysokie zanieczyszczenie szczególnie wysokie odnotowuje się w największych aglomeracjach. O problemach ze smogiem w Warszawie przypomina nowa kampania informacyjna, która pojawiła się na specjalnych nośnikach w centrum miasta.

Czytaj dalej

Nowa kampania Heinekena – piwo bezalkoholowe

Popularność piwa bezalkoholowego rośnie z każdym rokiem, dlatego popularna marka Heineken zdecydowało się na kolejną już międzynarodową kampanię promującą właśnie bezalkoholową wersję piwa. Kampania realizowana jest po hasłem: „Cheers with no alcohol. Now you can”, prezentując możliwość celebrowania ważnych chwil z piwem Heineken 0.0.

Czytaj dalej

Reklamy świąteczne, które wzbudziły zainteresowanie

Święta Bożego Narodzenia to czas szału zakupowego, a tym samym wzmożonej aktywności dla branży marketingowej. Nie dziwi zatem fakt, że firmy prześcigają się w wymyślaniu nowych, ciekawych koncepcji na spoty reklamowe, które przyciągną uwagę odbiorcy, a w konsekwencji doprowadzą do zrobienia zakupów. Jakie świąteczne kampanie w ostatnich latach okazały się tymi najbardziej kreatywnymi i wywarły […]

Czytaj dalej

Kontrowersje wokół reklamy książki Remigiusza Mroza

Książki Remigiusza Mroza mają szerokie grono fanów, ale i sporo zagorzałych przeciwników. Zdaniem wielu osób to jeden z tych autorów, których albo się kocha, albo nienawidzi. W ostatnim czasie do tego kotła emocji doszły kolejne — wywołane reklamami najnowszej książki pod tytułem „Przepaść”. Niektórzy zarzucają im, że obrażają uczucia religijne. Czy słusznie?

Czytaj dalej

Wymień ubrania po swoim ex – kampania Zalando

Każda marka próbuje się wypromować. Nie wszystkie jednak robią to dobrze. Ogromne kwoty wydawane na reklamę nie przynoszą skutków, a dlaczego? Bo koniec końców jest ona nijaka – bez wyrazu, niegodna zapamiętania. Najbardziej w pamięć zapadają kampanie reklamowe z mocnym przekazem, zabawne albo kontrowersyjne. Którą z opcji wybrało Zalando?

Czytaj dalej

Kampania rajstop Adrian – kontrowersje

Kampania billboardowa firmy Adrian to jedna z najczęściej komentowanych w ostatnim czasie reklam. Motywem przewodnim plakatów jest samobójstwo.

Czytaj dalej