Infoscreeny

Infoscreeny – wielkoformatowe elektroniczne nośniki emitujące treść w jakości HD zagościły na polskim rynku w 2008 roku. 23 ekrany o wymiarach 3 m x 1,7 m i powierzchni 5,1 mkw. zamontowane zostały na 6 stacjach warszawskiego metra. 3 lata później było ich już 31 na 10 stacjach o największym przepływie pasażerów.

Czytaj dalej

Tablice LED

Post Image

Aktualnie istnieje wiele nośników reklamowych, za pośrednictwem których można promować swoje usługi lub produkty. Jedynym z nich są tablice LED.

Czytaj dalej

Cityscroll

Cityscroll to nowoczesna metoda reklamy w miastach. Nośnik, niczym ogromny mebel, można ustawić w dowolnym punkcie. Jego powierzchnia to przynajmniej 10 metrów kwadratowych, dzięki czemu reklama Cityscroll widoczna jest z większej odległości.

Czytaj dalej

Citylight

Reklama outdoorowa może być prezentowana za pomocą Citylightów, czyli specjalnych, podświetlanych tablic, na których publikowane są plakaty reklamowe. Citylight określany jest jako miejski mebel ze względu na integrację nośnika z architekturą miasta.

Czytaj dalej

Telebim

Telebim to uniwersalny nośnik reklamowy. Dzięki matrycy wykonanej z diod LED, obraz na nim prezentowany jest wyraźny i czytelny, a co za tym idzie dociera do dużego grona odbiorców.

Czytaj dalej