MORE (Miejskie Okna REklamowe)

MORE (Miejskie Okna REklamowe)

Nowe i ciekawe sposoby reklamowania produktów i usług są silnie poszukiwane przez reklamodawców. Odbiorcy szybko uodporniają się na kolejne metody reklamy, dlatego odświeżona i nietypowa forma zawsze zwraca uwagę. Przykładem nowej opcji na reklamowanie są nośniki MORE, czyli Miejskie Okna Reklamowe. Wykorzystywać się tutaj będzie atrakcyjne wizualnie witryny sklepowe i restauracyjne.

Nośniki MORE zamierza w październiku wprowadzić na rynek firma Jet Line, zajmująca się reklamą zewnętrzną. W pierwszej kolejności nowe nośnik będzie można zauważyć w Warszawie. W następnych miesiącach mają pojawić się też w innych dużych miastach.  W ten sposób ma powstać nowatorska i intrygująca przestrzeń do komunikacji reklamowej. Reklamodawcy już planują nowe kampanie z wykorzystaniem bardzo atrakcyjnej przestrzeni komunikacyjnej, szczególnie w dobie zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia i gorączki gwiazdkowych zakupów.

W witrynach sklepów, restauracji oraz punktów usługowych zamontowane zostaną ekrany ledowe, na których będzie można wyświetlać dowolną treść. Komunikat i grafika powinny być na tle atrakcyjne, by przechodzień poświęcił czas i zatrzymał się przy danej witrynie. Bogatsza oferta na reklamy DOOH wyczekiwana była już od dawna. Teraz za sprawą sieci MORE reklama outdoorową zyska bardziej nowoczesny charakter.

Firma Jet Line zaznacza, że ekrany pojawiać się będą w dogodnych lokalizacjach, przede wszystkim w centrach miast. Ekrany LCD będą miały aż 55 cali, dzięki czemu prezentacja będzie dobrze widoczna. Będzie kojarzyć się z oglądaniem telewizji w sklepowej witrynie, co szczególnie w USA jest często wykorzystywane również do celów reklamowych. Nowe opcje prezentacji oferty w Polsce będą emitowane w ciągu, a każdy spot liczyć może maksymalnie 10 sekund. Za pomocą krótkiego filmu należy w skondensowany sposób zaprezentować dany produkt i usługę, by odbiorca szybko przyswoił informację i mogą iść dalej, bogatszy o nowy komunikat.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.